У центрі Лондона обмежать швидкість для автівок до 32 км/год

Фото: Noralí Emilio Об этом сообщает armembassy.in.ua со ссылкой на СМИ.Як повідомляє муніципальна корпорація Transport for London (TfL), пропозиція знизити швидкість на вулицях Лондона до 20 миль/год (близько 32 км/год) отримала схвалення громадськості.

Обмеження планують запровадити в усій зоні протизаторного збору (Congestion Charge Zone – центральна частина Лондона, в’їзд у яку платний) вже на початку 2020 року. Такі обмеження швидкості вже працюють на деяких дорогах центрального Лондона.

Читайте також: Навіщо платний в’їзд у центр Лондона і чи працюватиме це у Києві?

Швидкісне обмеження регулюватимуть нові знаки 20 миль/год та дорожня розмітка. У семи місцях із великим потоком людей піднімуть до рівня тротуару пішохідні переходи, зокрема біля станцій метро Embankment і Tower Hill, а також в околицях Tate Britain. Щоб контрролювати дотримання нового обмеження швидкості, TfL повторно відкалібрує всі камери в центрі Лондона і використовуватиме мобільні камери швидкості. Обмеження швидкості до 20 миль/год з’являться майже на дев’яти кілометрах головних доріг Лондона, серед яких Міллбанк, Набережна Альберта, Набережна Вікторії та Боро Хай Стріт.

У громадських обговореннях взяло участь майже дві тисячі людей: половина респондентів сказала, що обмеження позитивно вплинуть на пішоходів, 31 відсоток опитаних вважає, що люди будуть більше ходити пішки. Майже дві третини респондентів (59 відсотків) думають, що обмеження швидкості збільшить кількість охочих їздити на велосипеді, а чотири з десяти опитаних гадають, що пропозиції позитивно вплинуть на громадський транспорт.

Фото: Franco RuarteЦей крок є ключовою складовою програми з підвищення безпеки дорожнього руху Vision Zero, що покликана покаласти край смертям та серйозним травмам у лондонській транспортній мережі. Міський голова та TfL сподіваються, що це зробить дороги більш безпечними.

«Кожна смерть на лондонських вулицях – це занадто багато, тому я дуже радий, що лондонці підтримали наші плани запровадити обмеження швидкості до 20 км/год на дорогах TfL», – коментує рішення мер Лондога Садік Хан.* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/04/u-tsentri-londona-obmezhat-shvydkist-dlya-avtivok-do-32-km-god/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя