Формула Штайнмаєра. Відомий дипломат пояснив, в яку пастку Зеленський загнав Україну

Формула Штайнмаєра. Відомий дипломат пояснив, в яку пастку Зеленський загнав Україну
Фото: Сайт президента України
Київ максимально звузив простір для маневрів Об этом сообщает politnavigator.in.ua со ссылкой на СМИ.


Тепер очевидно, що головною темою наступного «нормандського саміту» стане не виконання Москвою положень з безпеки Мінських домовленостей, а створення умов і проведення Києвом місцевих виборів на Донбасі.


Про це на сторінках видання «Дзеркало тижня» розповів Надзвичайний і Повноважний Посол, дипломатичний радник п’ятого президента України (2015-2019 рр) Костянтин Єлісєєв.


«Своїми діями Київ не тільки максимально звузив простір для маневрування, а й створив умови, коли партнери будуть мотивувати нас до подальших компромісів. Критично важливо не допустити ситуації, за якої політична доцільність проведення виборів змусить закрити очі на відсутність базових передумов з безпеки до цього», – зауважив дипломат.


Щоб вискочити з російської пастки, Київ повинен максимально зосередитися на відновленні своїх попередніх позицій. Йдеться про відновлення пріоритетності принципу «спочатку безпека».


«Для Москви вибори – це спосіб узаконення маріонеткового режиму, а відтепер – ще й узаконення окупації частини території суверенної держави». – резюмував Єлісєєв.


Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко зазначив, що «формули Штайнмаєра», погодженої з кимось, не існує. А нібито позиції щодо організації виключно політичного процесу без обговорення безпекової складової – це все вигадки президента Путіна.


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що «формула Штайнмаєра» є «компромісним варіантом» виконання Мінських угод.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/topics/donbas/formula-shtajnmajera-vidomij-diplomat-pojasniv-v-jakovi-pastku-zelenskij-zagnav-ukrajinu-630516.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя