«Завершення війни на Донбасі – моя головна місія на посаді», – Зеленський


Президент України Володимир Зеленський вважає, що його місією є завершення війни на Донбасі.

Про це президент заявив під час пресмарафону, пише УНІАН.

«Я думаю, що саме це моя місія (на посаді президента) – завершення війни на Донбасі», – сказав він.

Зеленський наголосив, що його обирали як президента, який «припинить війну». «Саме таким Зеленський залишається і завжди буде залишатися такою людиною», – додав він.

Зеленський зазначив, що сьогодні на окупованій території є велика кількість людей, які вважають себе українцями. Він наголосив, що із різних причин, зокрема, через те, що не можуть залишити рідних людей, на окупованій території залишається багато українців.

«Хто ця людина? Вона сєпар? Вона бойовик чи вона українець? Це українець. Ця людина – вона нормальна. Пересічний українець, який не може залишити своїх батьків», – наголосив Зеленський.

На думку Зеленського, саме влада винна в тому, що не забезпечила можливість переїзду багатьох людей з окупованої території. За його словами, якщо на Донбасі якась людина думає, що вона не українець, то «я не можу зараз влізти йому в мозок і не можу йому пояснити – це його бачення і це його бажання».

Він наголосив, що вся «та частина людей, які живуть там, і вони знають, думають і відчувають себе українцями, вони повинні знати, що ми їх не залишаємо, ми їх не кидаємо, ми їх обов’язково повернемо разом з територією». Зеленський підкреслив, що «це наш план А».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/zavershennia-viyny-na-donbasi-moia-holovna-misiia-na-posadi-zelens/” Об этом сообщает szao-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя