Якщо не побачимо змін, то змінимо там усіх, – Зеленський про Одесу й Труханова

Зеленський пояснив, як ставиться до Труханова

Ситуація в Одесі складна, кримінальна. І навряд чи чинний міський голова Труханов зможе декриміналізувати Одесу. Якщо таки дійсно не зможе, то люди під час наступних виборів міського голови мали б на це відреагувати. Так під час пресмарафону 10 жовтня говорив президент Зеленський. Об этом сообщает okolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

Журналісти запитали у Президента України Володимира Зеленського про його ставлення до міського голови Одеси Геннадія Труханова. При цьому акцентували увагу на скандал 2016 року Panama Papers, де виявили копію російського паспорта Труханова.

Дивіться також: Пресмарафон Зеленського: онлайн

Також ЗМІ наголосили, що за головування в Одесі Труханова трапилася ціла низка нападів на громадських активістів, які згодом самі говорили про відповідальність за ці напади Труханова.

"Знаю. Зустрічався з ним на Банковій. Є дуже багато проблем у місті. Говорили про все, і про корупцію говорили. Він мені сказав, що я не маю права йому про це говорити, бо його обрали люди. Я йому сказав: "Ви ж повинні розуміти й очікувати ставлення людей". Воно буде. Ставлення людей – це буде відповідь людей на виборах мера", – відповів Зеленський.

Цікавинка: журналісти запитали українського президента про жорсткі розмови з місцевими чиновниками: "Ви називали їх розбійниками, чортами". "Так, вони такі і є", – підтвердив Зеленський.

І додав: "Що я можу, як президент? Дзвонимо, говоримо. Він називав якісь прізвища, що, мовляв, йому не дають працювати. Мені дуже складно оцінити те, що він говорить. Я йому казав – ви переслідуєте громадськість. А він мені: "Де докази?" Я кажу: "Так люди кажуть". А він: "Так тільки кажуть, а доказів немає". Ми ж повинні мати докази – ну, хоч якісь.

Ситуація в Одесі складна, неправильна, кримінальна. Як ми можемо її змінити з нашого боку? Ми змінили СБУ, перезавантажуємо поліцію в Одеській області. Там є клани. Я про це знаю. Правоохоронні органи їх розглядають,
– наголосив Зеленський.

Представники медіа запитали у президента: мовляв, Труханов говорив, що у нього з Зеленським хороші стосунки. Чи правда це?

"Ми з Трухановим не друзі, свята не відзначаємо. Я його знаю – знаю здавна, ми робили фестиваль в Одесі. Але в мене немає жодних із ним стосунків. Кримінальні справи будуть розглядати, я нічого не гальмую", – відповів президент.

Я хотів би, щоб він зміни в підхід до Одеси. Щоб почистили від криміналітету місто. Я не знаю, чи ми побачимо це ближчим часом. Якщо не побачимо, то будемо робити все можливе, щоби змінити там всіх,
– окремо виділив Зеленський.

Одразу після цього у Зеленського запитали, чи вірить він, що Труханов зможе декриміналізувати Одесу.

"Я не думаю. Ми впливаємо на нього, щоб – поки він є міським головою – він із цим боровся. Ну, як він може. Скажу відверто, я не думаю, що щось зміниться. Ми повинні почати готуватися до місцевих виборів. Якщо народ Одеси хоче змін, хай змінить мера", – підсумував український президент.


Джерело статті: “http://24tv.ua/yakshho_ne_pobachimo_zmin_to_zminimo_tam_usih__zelenskiy_pro_odesu_y_truhanova_n1217579”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя